Main Logo

راهنمای ارتقای کسب و کار

مراحل ارتقا یا ویژه سازی کسب و کار درمتخصصان خونه شو

ویژه سازی کسب و کار به شما این امکان را میدهد از تمام امکانات پلتفرم خونه شو برای معرفی هرچه بیشتر خود استفاده نمایید. از امکاناتی که  شما با ویژه سازی کسب و کار خود به چند مورد آن اشاره خواهیم کرد.
  • امکان ثبت پروژه و نمونه کار در کسب و کار
  • امکان دریافت و ارسال پیام از کاربران در پنل اختصاصی کسب و کار
  • امکان افزودن وب سایت
  • امکان افزودن تمام راه های ارتباطی در شبکه های اجتماعی از قبیل : اینستاگرام، تلگرام، واتس اپ، لینکدین و......
  • امکان افزودن چندین ایمیل
  • امکان افزودن تصاویر اختصاصی پروژه ها و نمونه کارها به همراه توضیحات اختصاصی
  • امکان دریافت پیشنهاد همکاری از طریق سیستم هوشمند درخواست مشاوره
  • نمایش کسب و کار در صفحه اصلی
  • نمایش با اولویت بالاتر در نتایج جستجو
  • .........
برای ویژه سازی یا ارتقا کسب و کار خود بعد از انجام مراحل ثبت که در توضیحات روش ثبت کسب و کار برای شما به صورت کامل توضیح داده شد. مراحل را طبق دستور العمل گفته شده انجام دهید.

   1. از ناحیه کاربری به بخش کسب و کار بروید و بر روی کسب و کار خود کلیک نمایید.

 2. کسب و کار شما در این حالت بر روی تایید شده و عادی قرار دارد. از گزینه های بالا بر روی " ارتقا کسب و کار" کلیک نمایید.


   3 . بعد از کلیک بر روی ارتقای کسب و کار یک پنجره برای شما مانند نمونه زیر باز خواهد شد. تعداد ماه های که میخواهید کسب و کار شما در حالت ویژه قرار بگیرد را انتخاب نماید و بر روی پرداخت     نهایی کلیک نمایید. شما به درگاه آنلاین پرداخت خونه شو برای پرداخت مبلغ متصل خواهید شد.   4. بعد از انجام مرحله پرداخت. یک علامت کسب و کار ویژه در تصویر برای شما به نمایش در خواهد آمد و کسب و کار شما از حالت عادی به "پرمیوم" تغییر حالت خواهد داد.حال برای کسب و کار         شما قابلیت های ویژه ای فعال خواهد شد که در ادامه به توضیح هر کدام خواهیم پرداخت.   5. بعد از انجام مراحل ویژه سازی امکاناتی که در تصویر زیر آمده است برای کسب و کار شما فعال خواهد شد.

   6. به ترتیب شماره موبایل های خود را وارد نمایید و بعد از وارد کردن هر شماره اینتر بزنید. سپس شماره های ثابت خود را وارد نمایید و بعد از وارد کردن هر شماره مجدد اینتر بزنید. سپس آدرس وبسایت های خود را وارد نمایید و سپس اینتر بزنید، در آخر هم ایمیل آدرس های خود را وارد نمایید و سپس اینتر بزنید. بعد از وارد کردن اطلاعات فوق بر روی بروزرسانی کسب و کار کلیک نمایید.در این حالت کسب و کار شما در حالت به روز رسانی قرار خواهد گرفت.   7.روش ثبت پروژه در کسب و کار. برای این کار به قسمت ایجاد پروژه جدید رفته و کلیک کنید. در صفحه ای که برای شما باز میشود. اطلاعاتی از قبیل آیکون پروژه، عنوان پروژه و توضیحات پروژه از شما خواسته میشود به ترتیب مراحل را کامل کنید و بر روی "ثبت پروژه" کلیک نمایید.

 8.اکنون به کسب و کار خود بروید و در انتهای صفحه بر روی "لیست پروژه های این کسب و کار" کلیک نمایید. 9.اکنون میتوانید پروژه ثبت شده خود را مشاهده نمایید. بر روی پروژه کلیک نمایید و از قسمت تصاویر پروژه شروع به بارگذاری تصویر پروژه خود نمایید. شما میتوانید به همراه هر تصویر عنوان و توضیحات مربوط به همان تصویر را نیز وارد نمایید. این امکان به شما اجازه میدهد که تصاویر پروژه شما به صورت اختصاصی توضیحات مربوط به خود را داشته باشد. سپس بر روی افزودن تصویر کلیک نمایید. به همین ترتیب میتوانید تصاویر مربوط به هر پروژه را اضافه نمایید.   10.در قسمت جذاب "از ما چه خبر" شما این امکان را خواهید داشت تا تمام اخبار، دستاوردها، تولیدات و یا نیازمندی های خود را از قبیل استخدام نیرو انسانی تا فراخوان تامین مواد اولیه و... را در این بخش وارد نمایید. این قسمت از متخصصان خونه شو به شما این امکان را میدهد تا تمام اخبار کسب و کار خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. برای اینکار از انتهای بخش کسب و کار خود بر روی گزینه " از ما چه خبر " کلیک نمایید و در ادامه بر روی "نوشتن مطلب جدید" کلیک نمایید. در این قسمت برای مطلب خود یک عنوان انتخاب نمایید و در قسمت پایین نیز توضیحات کامل مطلب را وارد نمایید. و سپس بر روی ذخیره کلیک نمایید. به همین روش شما قادر خواهید بود مطالب مورد نظر خود را در بخش از ما چه خبر وارد نمایید.   11. افزودن شبکه های اجتماعی به کسب و کار. در این بخش شما به راحتی هرچه تمام تر قادر خواهید بود که شبکه های اجتماعی کسب و کار خود را ثبت کنید. برای اینکار به قسمت کسب و کار خود رفته و بر روی آن کلیک نمایید. سپس به قسمت انتهای صفحه رفته بر روی "شبکه های اجتماعی این کسب و کار" کلیک نمایید.


  12. سپس بر روی ایجاد شبکه اجتماعی جدید در این کسب و کار کلیک نمایید و با انتخاب هر شبکه اجتماعی لینک مربوط به صفحه آن را در قسمت لینک وارد نموده و بر روی ذخیره کلیک نمایید. برای افزودن هر شبکه اجتماعی به همین صورت عمل نمایید. در ادامه در صورتی که هر گونه سوال یا مشکلی در ثبت کسب و کار خود در متخصصان خونه شو داشتید، با شماره ویژه 02191303092 در تماس باشید.